کسب درآمد

با عرض سلام خدمت همراهان عزیز

در کتاب مدیریتی به منظور کسب درآمد کاربران و همراهان عزیز، برنامه های ویژه ای را در نظر داریم. بدین منظور شما می توانید از ۲ طریق به کسب درآمد بپردازید.

۱. کسب درآمد از طریق بازاریابی

برای محصولاتی که در فروشگاه سایت موجود هست، درصدهایی را برای بازاریابی تعیین کرده ایم که این درصد ها از ۱۰ تا ۶۰ درصد متغییر خواهند بود. حال اگر شما صاحب کانال تلگرام، پیج اینستاگرام، وبسایت و… هستید یا توانایی خاصی در بازاریابی دارید، می توانید از طریق بازاریابی محصولاتی ناب که به صورت انحصاری از طریق سایت کتاب مدیریتی عرضه می شوند، به کسب درآمد بپردازید. لازم به ذکر است که تمامی محصولات از طریق مراکز داخلی یا خارجی دارای مجوز می باشند.
در وبلاگ سایت نیز راه های کسب درآمد از شبکه های اجتماعی را به صورت کلی آموزش خواهیم داد.

 

۲.کسب درآمد از طریق فروش محصول

اما روش دوم کسب درآمد از سایت، فروش محصول شما توسط ما می باشد. به این منظور اگر شما صاحب کتاب یا مقاله ای (یا آموزشی ویدیویی و هر نوع مطلب اختصاصی-آموزشی) هستید با ما تماس بگیرید تا مراحل گرفتن مجوز را به شما شرح دهیم و بعد از گرفتن مجوز محصولتان را از طریق پنل کاربری خودتان روی سایت قرار دهید و شاهد فروش و کسب درآمد خود باشید. طبق روال سایتهای همکاری در فروش اما با شرایط بهتری نسبت به آنها، ما همکاری خودمان را با شما شروع می کنیم و میزان کمسیون دریافتی ما از ۵ تا ۲۰ درصد متغیر خواهد بود که به صورتی توافقی این درصد را برای دریافت کمسیون تعیین خواهیم کرد.(این درصد در سایتهای مشابه حدود ۳۰ درصد می باشد!). همچنین شما می توانید تعیین کنید که محصول شما توسط بازاریابان، بازاریابی بشه یا نه که انتخاب این مورد و همچنین تعیین میزان درصد نیز به عهده خود شما می باشد.
اگر شما صاحب شبکه اجتماعی پر بازدیدی هستید، میتوانید به صورت شخصی بازاریابی انجام دهید و تمامی مبلغ درآمد را برای خود کسب کنید.(ما هم فقط ۵ تا ۲۰ درصد کمسیون سایت را میگیریم)

تصفیه حساب ها نیز ظرف ۱ تا ۴۸ ساعت انجام خواهند شد.

همین الان در سایت ثبت نام کنید و از خدمات دیگر ما بهره مند شوید و در صورت نیاز از قسمت پیام ها، با ما ارتباط برقرار کنید.
در تلگرام نیز خدمتتان هستیم.