درباره ما

 

با عرض سلام خدمت بازدیدکنندگان محترم

 

شرح فعالیت

سایت کتاب مدیریتی در آبان ما سال ۹۵ با هدف حمایت از صاحبان اثر و نویسندگان ایرانی تاسیس شده است. به این منظور هر ایرانی که صاحب اثری مانند کتاب، مقاله، نرم افزار و … هستند می توانند با ثبت نام در سایت و ارسال پیام به مدیریت جهت فعال کردن حساب فروشندگی، اقدام به فروش محصول خود و کسب درآمد بپردازند. در کنار این فعالیت به عرضه کتب زبان اصلی نیز پرداختیم تا محققان و دانشجویانی که نیازمند چنین کتاب هایی هستند، از این مزایا بهره مند شوند.

 

امکانات

از بزرگترین امکانات سایت کتاب مدیریتی، میتوان به سیستم بازاریابی آن اشاره کرد که هم منجر به فروش بیشتر محصولات می شود و هم باعث درآمد زایی برای بازاریابان و مدیران سایتها، وبلاگها، کانال ها و گروه های تلگرامی، صفحات اینستاگرام، انجمن ها و … می شود. به این منظور افراد می توانند با ثبت نام در سایت به کسب درآمد بپردازند و از درآمد نامحدود سایت بهره مند شوند.
همین سیستم بازاریابی منجر به افزایش فروش محصول فروشندگان و صاحبان اثر نیز می شود.

از دیگر امکانات سایت می توان به سیستم زیر مجموعه گیری اشاره کرد. به این صورت که اگر فردی با معرفی شما در سایت ثبت نام کند، نام او به عنوان زیر مجموعه شما ثبت می شود و اگر خریدی از سایت انجام دهد یا به عنوان بازاریاب، بازاریابی انجام دهد، درصدی برای شما در نظر گرفته خواهد شد که توسط مدیریت سایت برایتان پرداخت خواهد شد.
لازم به ذکر است که در صورتی فردی به عنوان فروشنده، محصولی در سیستم ثبت کند، تا زمانی که محصول در سایت فعال باشد و فروشی برای آن انجام شود، شما درصد زیر مجموعه گیری را دریافت خواهید کرد.

 

تعرفه ها

اما تعرفه های کارمزد سایت، زیر مجموعه گیری، بازاریابی و فروشندگی به صورت زیر است.

 1. میزان کارمزد سایت : ۱۵% از مبلغ فروش
  از هر فروش محصول صاحب اثر، میزان ۱۵% کارمزد کسر شده و به حساب سایت افزوده می شود. این درصد به منظور تامین مخارج و مدیریت سایت کسر می شود.
 2. زیر مجموعه گیری : ۱۲% از میزان درآمد هر یک از زیر مجموعه ها
  از میزان درآمد هر یک از زیر مجموعه ها که به واسطه بازاریابی یا فروش اثر، میزان ۱۲% برای معرف پرداخت می شود. این میزان درآمد توسط مدیریت سایت پرداخت می شود و از حساب هیچ کسی جز مدیریت این مبلغ کسر نخواهد شد.
  فروش اثر زیر مجموعه نیز درآمد محسوب میشود و تا زمانی که محصول زیر مجموعه به فروش می رود، از درآمد هر فروش، ۱۲% برای معرف در نظر گرفته می شود.
 3. درصد بازاریابی : ۵ الی ۶۰ درصد از مبلغ فروش
  فروشندگان و صاحبان اثر می توانند برای محصول خود، درصد بازاریابی تعیین کنند تا بازاریان مشتاق برای فروش محصول مورد نظر شوند که تعیین این درصد کاملا اختیاری و به عهده صاحب اثر می باشد.
  نکته : صاحب اثر می تواند هیچ درصدی را تعیین نکند. در این صورت، در ازای فروش محصول ۸۵% از مبلغ محصول به حساب صاحب اثر واریز خواهد شد.(فقط ۱۵% کارمزد سایت کسر خواهد شد.)
 4. فروشندگی محصول (صاحب اثر) : ۲۵ الی ۸۵ درصد از مبلغ فروش
  در صورتی که محصول خود را برای فروش در سایت قرار می دهید، ابتدا ۱۵% کارمزد سایت کسر خواهد شد که اجبرای می باشد، سپس در صورت تعیین درصد بازاریابی که در مورد شماره ۳ به توضیح پرداختیم، هر درصدی را برای بازاریابی تعیین کنید، از مبلغ فروش محصول کسر شده و باقی به حساب شما واریز خواهد شد.
  مثال : قیمت محصولی که ثبت می کنید، ۲۰ هزار تومان می باشد. با هر فروش ابتدا ۱۵% کارمزد سایت یعنی ۳۰۰۰ تومان کسر می شود، سپس هر میزان درصدی که برای بازاریابی تعیین می کنید، مثلا ۳۰% فرض کنیم که درصد بازاریاب باشد، پس ۳۰% از مبغ فروش که می شود ۶۰۰۰ تومان نیز کسر می شود و باقی مبلغ باقی مانده که می شود ۱۱۰۰۰ تومان به حساب شما افزوده می شود.
  نکته : در صورتی می خواهید مزان فروش محصولتان افزایش پیدا کند، بایستی درصدی مناسب برای بازاریابی تعیین کنید تا میزان فروش شما افزایش پیدا کند و کماکان درآمد بالایی را بتوانید کسب کنید. لازم به ذکر است هم اکنون در سراسر دنیا، فروش محصول از طریق سیستم بازاریابی انجام می شود و بهترین شیوه فروش محصول می باشد، پس در استفاده از این سیستم شکی به خود راه ندهید.

 

در صورتی که نیاز به مشاوره، راهنمایی و یا سوال و پرسش داشتید از طریق صفحه تماس با ما، با ما ارتباط برقرار کنید.

آی دی تلگرام ما نیز برای پشتیبانی managerbook@ می باشد.