کتاب ۹۰ روز تا موفقیت | ۹۰Days To Success

کتاب ۹۰ روز تا موفقیت | ۹۰Days To Success

دسته بندی:

قیمت: 74000 تومان 54000 تومان

تعداد نمایش: 4360 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 28 مارس 2017

به روز رسانی در: 28 مارس 2017

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

نسخه اصلی کتاب
۹۰Days To Success
Success Marketing and Advertising Your Small Business
۲۰۸ صفحه
Mark Hoxie
زبان انگلیسی

۹۰ روز تا موفقیت
بازاریابی و تبلیغات برای بیزینس کوچک شماست

معرفی نویسنده
مارک هاکسی برای اولین بار کار خود را به عنوان نماینده فروش در فروش تبلیغات در لس آنجلس آغاز کرد. در اولین سال حضورش یکی از بهترین فروشندگان غرب ساحل بود. پس از دستیابی به موفقیت های مشابه در زمینه های مختلفی همچون چاپ، روزنامه، رادیو، تلویزیون، اینترنت و بازاریابی مستقیم ایمیلی(ایمیل مارکتینگ) به شهر خود در نیویورک بازگشت تا به حفظ کسب و کار رو به زوال خانواده خود بپردازد. با استفاده از تخصص جدیدی که بدست آورده بود، توانست کسب و کار خانوادگیشان را از خطر نابودی حفظ کند.

در حال حاضر نیز مارک هاکسی از طریق شرکت خود، به کمک شرکت های کوچک و متوسط برای توسعه استراتژی های بازاریابیشان می پردازد. او که دارای تجربه تجارت در دنیای واقعی به دو صورت نماینده فروش تبلیغات و صاحب کسب و کار کوچک است. او با تهیه این تجربیات و مکتوب کردنشان، باعث رشد صد ها کسب و کار کوچک و نفر شده است. همچنین مارک برای کسب و کار های کوچک، مدارس یا آموزشگاه ها و تیم های فروش و تبلیغات سمینار ها و کارگاه های آموزشی برگزار می کند.

این کتاب به زبان انگلیسی و نسخه ارجینال می باشد که برای اولین بار در سایت کتاب مدیریتی منتشر می شود.

فهرست 90 روز تا موفقیت فهرست 90 روز تا موفقیت فهرست 90 روز تا موفقیت فهرست 90 روز تا موفقیت فهرست 90 روز تا موفقیت فهرست 90 روز تا موفقیت فهرست 90 روز تا موفقیت

پاسخ دهید