راهنما

با عرض سلام خدمت بازاریابان و فروشندگان عزیز

بازاریابان و فروشندگان عزیز توجه کنید، در صورتی که در هر قسمتی نیاز به راهنمایی داشتید از طریق قسمت پیام ها در پنل کاربریتون با ما تماس بگیرید تا راهنمای شما باشیم.

اما ویژگی های فروشگاه کتاب مدیریتی که باعث درآمد هرچه بیشتر بازاریابان و حتی فروشندگان عزیز می شود:

 

موارد ویژه بازاریابان عزیز

 • سیستم بازاریابی حرفه ای و دقیق که باعث فروش هرچه قوی تر و بیشتر محصولات فروشندگان می شود. در این سیستم به طور کاملا دقیق و بدون دخالت مدیریت سایت همه تراکنش ها در همان لحظه ثبت می شود.
 • لینک اختصاصی برای هر محصول که برای هر بازاریاب متفاوت و منحصر به فرد می باشد. یعنی هر بازاریاب لینک اختصاصی خود را دارد که اگر آن لینک را در اختیار شخص یا اشخاص قرار دهد و ورود از طریق آن لینک منجر به خرید شود، درصد تعیین شده برای آن محصول بالافاصله برای بازاریاب ثبت می شود.
 • امکان مشاهده تک تک بازاریابی هایی که منجر به فروش شده است. در پنل کاربری همه موارد به صورت کاملا دقیق به همراه جزئیات قابل مشاهده می باشد.
 • امکان زیرمجموعه گیری تا ۱ سطح (طبق قانون بیشتر از ۱ سطح امکان پذیر نیست) و اختصاص درصد بسیار بالا برای افراد معرف
 • ۱۲% از درآمد زیر مجموعه به معرف تعلق دارد. در صورتی که معرف زیر مجموعه های فعال داشته و در مدیریت آنها نقش به سزایی داشته باشد، جوایزی را نیز دریافت خواهد کرد که این جوایز بسته به میزان فعالیت متغیر می باشد. پس در صورتی که درآمد زیرمجموعه های شما در یک ماه شمسی از ۱۰۰ هزار تومان بیشتر بود، از طریق قسمت پیام ها در پنل کاربریتون به ما این موضوع را اطلاع دهید تا بررسی و جایزه ویژه شما را برایتان تقدیم کنیم. حال این جایزه نیز در انواع مختلفی می باشد که بهترین پیشنهاد هارا به شما میدهیم تا خودتان انتخاب کنید.
  به طور مثال؛ می توانیم درصد دریافتی از زیر مجموعه شما را از ۱۲% به ۲۰% به مدت ۳ ماه افزایش دهیم!(مطمئناً فعالیت بهتر، پیشنهاد های بهتری را نیز خواهد داشت)
 • سیستم ذخیره آی پی در ارجاع هایی که برای بازاریابی انجام شده است. بدین منظور اگر فردی با لینک بازاریابی شما وارد سایت شود ولی اگر خریدی انجام ندهد، تا ۷ روز پس از بازگشت، اگر خریدی انجام دهد به نام بازاریاب ثبت خواهد شد.
 • ارائه محصولات ناب و با کیفیت که در هیچ سایتی عرضه نمی شود و اختصاصی سایت می باشد.
 • محصولات ارائه شده ای که همگی مجوزهای داخلی یا خارجی را کسب کرده اند و مورد تایید می باشند.

 

اما مواردی که ویژه فروشندگان می باشد:

 • دریافت تنها ۱۵% کارمزد از فروش محصولات فروشی توسط فروشندگان؛ به این منظور که اگر کاربری محصولی برای فروش ثبت کند، سایت کتاب مدیریتی تنها ۱۵% کارمزد را دریافت می کند.(این رقم در بین سایتهای مشابه، ۳۰% می باشد)
 • امکان کاملا اختیاری در انتخاب اینکه آیا محصول شما توسط بازاریاب، بازاریابی شود یا نه و همچنین انتخاب میزان درصد بازاریابی کاملا به عهده فروشنده می باشد و این رقم از ۵ تا ۶۰ درصد متغیر می باشد.
 • درآمد افرادی که از زیر مجموعه گیری کسب میکنند به عهده سایت بوده و فروشنده محصول هیچ مبلغی پرداخت نمی کند.

با تشکر از حسن انتخاب شما

تا لحظه ای که به درآمد کامل برسید در کنارتان هستیم.